Dostawa

forma

Formy Wysyłki

Standardowa Dostawa jest darmowa i realizowana przez firmę kurierską DHL, nie dotyczy zwrotów. Średni czas realizacji zamówienia Podany jest w opisie produktu. O zmianach znacząco odbiegających od przewidywanych klient zostanie niezwłocznie powiadomiony.

Bezpieczna Wysyłka

Przesyłki są ubezpieczone i zapakowane w taki sposób, by nie zdradzały zawartości przy wizycie kuriera.

exclamation

Uwagi

Bezpłatna dostawa obejmuje całą ofertę sklepu. Wyjątkową sytuacją, w której Klient pokrywa koszt dostawy, jest zwrot zamówionego towaru niezwiązany z gwarancji

Płatność

Współpraca z największymi bankami to nie wszystko! Poza Pay-by-linkami Tpay udostępnia także wiele metod płatności, takich jak BLIK, Google Pay, Kliknij i zapłać z Visa, czy Masterpass. 

 

Zdarzyło Ci się kupować online i płacić którąś z wymienionych metod? Być może więc korzystałeś już z naszych usług i nawet nie zwróciłeś na to uwagi! Za pomocą Tpay zapłaciło już 10 milionów unikalnych płatników, a wśród naszych klientów jest niemal 40 tysięcy zarejestrowanych e-sklepów.

System ten gwarantuje niezawodność technologiczną oraz sprawne transakcje, wolne od jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Płatność przelewem tradycyjnym polega na własnoręcznym wypełnieniu formularza przelewu odpowiednimi danymi. Możesz to zrobić w placówce banku lub jego serwisie online